Sort by
  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • Best of Stand-Up 2022

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Call Me Miss Cleo

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Welcome to Chippendales

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Night Life

  • Imitation [Those Who Danced]

  • Symposium

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • The Patient

    ★★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Mike

  • The Invitation

    ★★½

  • The Immaculate Room

    ★★★

  • The Boxer

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★½

  • Thirteen Lives

  • Nope

    ★★★★

  • Andrew Schulz: Infamous

  • The Croc That Ate Jaws: Ancient Enemies

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • TURTLES

  • Unicorn

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★½

  • Firestarter

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★