nicole🦋 has logged 24 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Swallow

Swallow

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Starstruck

Starstruck

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Get a Clue

Get a Clue

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Confessions of a Teenage Drama Queen

Confessions of a Teenage Drama Queen

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana: The Movie

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Contagion

Contagion

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
She's the Man

She's the Man

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry