Sort by
  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★

  • The Viewing

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • LiSA Another Great Day

    ★★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★

  • Significant Other

    ★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Sins of Our Mother

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • Offerings

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★½

  • Day Shift

    ★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★½

  • I Just Killed My Dad

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Glorious

    ★½

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★★★

  • Between Exultation and Aggression

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Wasted Potential

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Revealer

    ½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Who Invited Them

    ★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★

  • Thriller - A Cruel Documentary

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½