asa has logged 16 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Split

Split

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★★
Edit this entry  
26
Waking Life

Waking Life

2001
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Gattaca

Gattaca

1997
×
★★★★
Edit this entry  
21
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Lady Macbeth

Lady Macbeth

2016
×
★★½
Edit this entry  
16
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★
Edit this entry  
14
The Darkest Minds

The Darkest Minds

2018
×
★★½
Edit this entry  
14
Alpha

Alpha

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Paterson

Paterson

2016
×
★★★
Edit this entry  
07
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★
Edit this entry  
05
Searching

Searching

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Freak Show

Freak Show

2017
×
★★★
Edit this entry