Sort by

Nikhil has logged 17 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
RRR

RRR

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
CODA

CODA

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Writing with Fire

Writing with Fire

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
After Yang

After Yang

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
State of Siege

State of Siege

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Deep Water

Deep Water

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Parinda

Parinda

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Black Friday

Black Friday

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Bhavesh Joshi Superhero

Bhavesh Joshi Superhero

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Badhaai Do

Badhaai Do

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Gangubai Kathiawadi

Gangubai Kathiawadi

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry