Sort by
  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Pacifiction

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Final Cut

    ★★

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Norbourg

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Happer's Comet

    ★★★½

  • That Kind of Summer

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Belle River

    ★★★½

  • The Dream and the Radio

    ★★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Three Times Nothing

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Bruce Springsteen & The E Street Band - The Legendary 1979 No Nukes Concerts

    ★★★★

  • L' innu du futur

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Mimine

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Dozens of Norths

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Bootlegger

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Noise of Engines

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Shark

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Ousmane

    ★★★½

  • Fall of the Ibis King

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Night

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Revolution of Our Times

  • Pig

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • On Solid Ground

    ★★½

  • In Front of Your Face

    ★★★★

  • France

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Sycorax

    ★★★½

  • Zero Fucks Given

    ★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Satoshi Kon: The Illusionist

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • Annette

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Blind Spots

    ★★★

  • Girl With A Thermal Gun

    ★★