Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Wonka

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Lessons in Chemistry

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Babylon 5: The Road Home

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Paradise

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Paint

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Vampire in the Garden

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • David and the Elves

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Dexter: New Blood

    ★★★½

  • Maya and the Three

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Puff: Wonders of the Reef

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Solos

    ★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★