Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Injustice

    ★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Encounter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Beckett

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Audible

    ★★★½

  • Army of the Dead

  • Mortal Kombat

    ★½

  • CODA

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Project Power

    ★★½

  • #Alive

    ★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★