• Muppets Haunted Mansion

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Elder

    ★★★

  • Akakiri

    ★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★★★

  • T0-B1

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★½

  • The Twins

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★★★

  • 9/21/21

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Dinosaur Barbarian

    ★★★½

  • No. 2 to Kettering

    ★★★½

  • Going Home

    ★★★★★

  • Crosswalk

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Easy Life at The O2

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★★★

  • The Last of the Chupacabras

    ★★★★

  • Let's Be Tigers

    ★★★★

  • Growing Fangs

    ★★★½

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Star Wars Biomes

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★½

  • Us Again

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★★

  • Marvel's Behind the Mask

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Together Together

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Dancing with the Cars

    ★★★

  • Soul of the City

    ★★★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★

  • Dory Finding

    ★★★½

  • Unparalleled Parking

    ★★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★★