Sort by
  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★★

  • Dune

  • King Richard

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Holidate

    ★★½

  • Christmas Unwrapped

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★★½

  • Chemical Hearts

    ★★½

  • After We Collided

    ½

  • My Brother Jordan

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Work It

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Athlete A

    ★★★★½

  • Feel the Beat

    ★★★½

  • The Wrong Missy

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Defending Jacob

    ★★★★½

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • The Thing About Harry

    ★★★★

  • The Photograph

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

  • Emma.

    ★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • 365 Days

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Cuties

    ★★

  • The Turning

    ½

  • My Spy

    ★★★

  • Cheer

    ★★★★★

  • Like a Boss