RSS feed for Noah

Noah has logged 15 entries for horror films.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Videodrome

Videodrome

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Laserblast

Laserblast

1978
×
Read the review Edit this entry  
11
The Wolf House

The Wolf House

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Carrie

Carrie

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Devilfish

Devilfish

1984
×
½
Read the review Edit this entry  
12
The Meg

The Meg

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Nosferatu

Nosferatu

1922
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Godzilla

Godzilla

1954
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Eye Creatures

The Eye Creatures

1965
×
½
Read the review Edit this entry  
21
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
King Kong

King Kong

1933
×
★★★
Read the review Edit this entry