• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

    A little strange how over hyped this was

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★

    Another Fincher goat status movie. Only issue I had was deciphering the killer was too easy

  • Argo

    Argo

    ★★★★

    Makes sense why this won so many awards

  • Punch-Drunk Love

    Punch-Drunk Love

    ★★

    Josh beck is crazy for rating this 5

  • The Batman

    The Batman

    ★★★★½

    I am Batman

  • Windfall

    Windfall

    ★★★½

    An entertaining thriller that must’ve had a hidden meaning that I couldn’t understand. Either way worth a casual watch

  • Don't Look Up

    Don't Look Up

    ★★

    Highly underwhelming, great cast but really lacked on the comedy. Disappointed to say the least

  • Spider-Man: No Way Home

    Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

    Absolutely killed it with this

  • No Country for Old Men

    No Country for Old Men

    ★★★★½

    Coen brothers don’t miss

  • Red Notice

    Red Notice

    ★½

    Boo

  • House of Gucci

    House of Gucci

    ★★★★

    Really crazy story that I never knew about. Very well put together. Lady Gaga is also beyond fine in this

  • Eternals

    Eternals

    ★★★½

    Not the best, not the worst