Sort by
  • Good Burger 2

    ★★★★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Mark Normand: Soup to Nuts

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★½

  • Stan Lee

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • White House Plumbers

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • You People

    ★½

  • Kaleidoscope

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

  • A Trip to Infinity

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • House of Hammer

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • What Is a Woman?

    ½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dirtbag

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • VOIR

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Mad God

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★½