• Border

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Book Club

    ★★★

  • Overboard

    ★★★

  • Diane

    ★★★★

  • Bathtubs Over Broadway

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • O.G.

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • Support the Girls

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Death Wish

    ★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Unsane

    ★★½

  • Infinite Football

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★

  • Blaze

    ★★½

  • Assassination Nation

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Kusama : Infinity

    ★★★½

  • Shirkers

    ★★★★½

  • Minding the Gap

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Bisbee '17

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Leave No Trace

    ★★★★

  • The Price of Everything

    ★★★

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★

  • Blindspotting

    ★★½

  • Private Life

    ★★★★

  • The Kindergarten Teacher

    ★★★★

  • Searching

    ★★★½

  • Den of Thieves

    ★★★★

  • Tom Segura: Disgraceful

    ★★½

  • Todd Barry: Spicy Honey

    ★★★½

  • Christmas Inheritance

    ★★½

  • Judd Apatow: The Return

    ★★½

  • Phantom Thread

    ★★★½

  • Maddman: The Steve Madden Story

    ★★★

  • A Christmas Prince

    ★★½

  • Pottersville

    ★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • Wormwood

    ★★★

  • Laddie

    ★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Wheelman

    ★★½

  • Too Funny to Fail: The Life & Death of The Dana Carvey Show

    ★★★

  • Patton Oswalt: Annihilation

    ★★★★

  • The Man Who Invented Christmas

    ★★

  • Joan Didion: The Center Will Not Hold

    ★★½

  • Spielberg

    ★★

  • Voyeur

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • Cult of Chucky

    ★½

  • Jerry Before Seinfeld

    ★★★

  • The Wife

    ★★★½

  • Downsizing

    ★★★

  • Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House

    ★★½

  • Chappaquiddick

    ★★★

  • Revenge

    ★★★★

  • Mom and Dad

    ★★★

  • The Carter Effect

    ★★★

  • Brad's Status

    ★★★½

  • Stronger

    ★★★

  • Gaga: Five Foot Two

    ★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★½