Sort by

noahzie has logged 16 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Contempt

Contempt

1963
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
Edit this entry  
26
Only God Forgives

Only God Forgives

2013
×
★★★
Edit this entry  
25
Vagabond

Vagabond

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Laurence Anyways

Laurence Anyways

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Burning

Burning

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Kill Chain

Kill Chain

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Everybody’s Everything

Everybody’s Everything

2019
×
Edit this entry  
19
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Stranger Than Paradise

Stranger Than Paradise

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Daytrippers

The Daytrippers

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Seventh Seal

The Seventh Seal

1957
×
Edit this entry  
02
Au Hasard Balthazar

Au Hasard Balthazar

1966
×
Edit this entry