siobàhn dicaprio has logged 127 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★★
Edit this entry  
23
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Confessions of a Teenage Drama Queen

Confessions of a Teenage Drama Queen

2004
×
Read the review Edit this entry  
14
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Hostel: Part II

Hostel: Part II

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Daddy

Daddy

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Planes, Trains and Automobiles

Planes, Trains and Automobiles

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Kill Team

The Kill Team

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Knock Knock

Knock Knock

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Scanners

Scanners

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Alien

Alien

1979
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Cabin Fever

Cabin Fever

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Jawbreaker

Jawbreaker

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Munchausen

Munchausen

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Dog Day Afternoon

Dog Day Afternoon

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Raw

Raw

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Stuck in Love

Stuck in Love

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
The Cat and the Moon

The Cat and the Moon

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Jacob's Ladder

Jacob's Ladder

1990
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Dracula

Dracula

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Alien

Alien

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Antichrist

Antichrist

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Raw

Raw

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Cutting Moments

Cutting Moments

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pieces

Pieces

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Scent of a Woman

Scent of a Woman

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Hot Summer Nights

Hot Summer Nights

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Semper Fi

Semper Fi

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Scarface

Scarface

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Nymphomaniac: Vol. I

Nymphomaniac: Vol. I

2013
×
Read the review Edit this entry  
07
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry