Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★½

  • The Wonder

    ½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★½

  • TÁR

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • The Haunting of the Murder House

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • The Harbinger

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Terror Trips

    ★★

  • Who Invited Them

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • The Blackwell Ghost 6

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Moloch

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • A Guide to Dating at the End of the World

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★½

  • The Northman

  • Morbius

    ★★

  • Incantation

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Slash/Back

    ★★★

  • X

    ★★½

  • Mandrake

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★