• The Beatles: Get Back

  • Red Notice

    ★★½

  • Needle in a Timestack

    ★★½

  • The Manor

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Respect

    ★★½

  • Beckett

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Jolt

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Velvet Underground

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • The God Committee

    ★★½

  • Till Death

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Deep House

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • False Positive

    ★★½

  • Fatherhood

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • No Man of God

    ★★★

  • Infinite

    ★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Seance

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Here Today

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Seobok

    ★★½

  • Naked Singularity

    ★★

  • Voyagers

    ★★

  • Every Breath You Take

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★