Sort by

NOFAC3 👋😃🔪 has logged 29 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Blonde

Blonde

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Female Trouble

Female Trouble

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Female Prisoner #701: Scorpion

Female Prisoner #701: Scorpion

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Funeral Parade of Roses

Funeral Parade of Roses

1969
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Happy Together

Happy Together

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Viy

Viy

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Kwaidan

Kwaidan

1964
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Pinocchio

Pinocchio

2022
×
Read the review Edit this entry  
17
Lady Vengeance

Lady Vengeance

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mad Max

Mad Max

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Safe

Safe

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Go

Go

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Peanut Butter Solution

The Peanut Butter Solution

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Tank Girl

Tank Girl

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Demons

Demons

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Holy Mountain

The Holy Mountain

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Motel Hell

Motel Hell

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Blood on Satan's Claw

The Blood on Satan's Claw

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Angel Dust

Angel Dust

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Himizu

Himizu

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
964 Pinocchio

964 Pinocchio

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Transgressor

The Transgressor

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
All the Colors of the Dark

All the Colors of the Dark

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry