Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

    ★★★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

    ★★★★½

  • Inside Man

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • Self-Portrait

    ★★★★

  • Rangus and Dangus

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • Fifth Year

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • My Back Pages

    ★★★★

  • Nylons

    ★★★

  • Down and Out Downtown

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Lamb

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Throat Notes

    ★★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • C600

    ★★½

  • Land Shark

    ★★★½

  • Kanye West: A Higher Power

    ★★

  • Minari

    ★★★★★

  • The Nowhere Inn

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★