• Young Sherlock Holmes

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Hip Hop Locos

    ½

  • Quantum of Solace

    ★★½

  • Seaspiracy

    ★★½

  • Casino Royale

    ★★★★½

  • Deadly Illusions

    ½

  • Team America: World Police

    ★★★★

  • Mr. Deeds

    ★★★½

  • Eight Crazy Nights

    ★★½

  • The Longest Yard

    ★★½

  • Anger Management

    ★★★

  • Godzilla

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Se7en

    ★★★★★

  • Hard Target

    ★★★★

  • Justice League

    ★½