Sort by

Ryan has logged 15 entries for films during December 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
TINA

TINA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Oslo, August 31st

Oslo, August 31st

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Reprise

Reprise

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Days

Days

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Summer of 85

Summer of 85

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Summer of 85

Summer of 85

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Parallel Mothers

Parallel Mothers

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Parallel Mothers

Parallel Mothers

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Parallel Mothers

Parallel Mothers

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Little Women

Little Women

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry