Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Barbie

  • The Little Mermaid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ½

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Dirtbag

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • He's All That

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • Star Wars Biomes

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½