Sort by
  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • House Party

    ★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • All Eyes

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Wildcat

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • 38 at the Garden

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • American Underdog

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★