• The Undoing

    ★★★★

  • The Wizards Return: Alex vs. Alex

    ★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • To the Bone

    ★★★

  • Matilda

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Cabin Fever

    ★★★

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★

  • Princess Cyd

    ★★★

  • The Producers

    ★★

  • Life with Judy Garland: Me and My Shadows

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Mysterious Skin

    ★★★½

  • Violet Perfume: Nobody Hears You

    ★★★★

  • The Wise Kids

    ★★½