• Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Justice League Dark

    ★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Power Rangers

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Descendants 2

    ★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★