steph has rated 19 films ★★★½ .

  • Alien

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Back to the Future

    ★★★½

  • Trainspotting

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • The Sun Is Also a Star

    ★★★½

  • Raising Arizona

    ★★★½

  • Ip Man

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Room

    ★★★½

  • Notting Hill

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★★½

  • Pride

    ★★★½

  • Maleficent

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½