steph has rated 12 films ★★★★½ .

  • Beetlejuice

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • The Wizard of Oz

    ★★★★½

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★★½

  • Batman: Hush

    ★★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½