Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ½

  • Eternals

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Dune

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Deadly Illusions

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • All Day and a Night

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Project 11

    ★★★½

  • Coffee & Kareem

    ★★½

  • I Still Believe

    ★½

  • The Hunt

    ★★

  • Trolls World Tour

    ★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★½

  • The Photograph

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Fantasy Island

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Lost Girls

    ★½

  • Horse Girl

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • My Spy

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★½

  • Dolittle

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Noelle

    ★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Arctic Dogs

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Tall Girl

    ½

  • Downton Abbey

    ★★½

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Abominable

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • The King

    ★★★★

  • The Laundromat

    ½

  • The Two Popes

    ★★★★