Sort by

Trey has logged 25 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Halloween

Halloween

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Friday the 13th

Friday the 13th

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Freddy vs. Jason

Freddy vs. Jason

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Tag

Tag

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Jason X

Jason X

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Jason Goes to Hell: The Final Friday

Jason Goes to Hell: The Final Friday

1993
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Friday the 13th Part VII: The New Blood

Friday the 13th Part VII: The New Blood

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Friday the 13th Part VI: Jason Lives

Friday the 13th Part VI: Jason Lives

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Friday the 13th: A New Beginning

Friday the 13th: A New Beginning

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Hellboy

Hellboy

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Master

The Master

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Abominable

Abominable

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry