• Last One Standing

    ★★★

  • Ghost Doctor

    ★★★½

  • Anxious People

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Yuni

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★½

  • Police University

    ★★★

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Dear to Me

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★

  • Lee Su-geun: The Sense Coach

    ★★★

  • The Devil Judge

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Sweet & Sour

    ★★★

  • My Roommate Is a Gumiho

    ★★★½

  • Mad for Each Other

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Taxi Driver

    ★★★★

  • The Book of Fish

    ★★★½

  • Mouse

    ★★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★½

  • Times

    ★★★

  • Beyond Evil

    ★★★★

  • The Curious Stalker

    ★★½

  • Sisyphus

    ★★★

  • Hello, Me!

    ★★★★

  • L.U.C.A.: The Beginning

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • June & Kopi

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Way Of The Hot & Spicy

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Run On

    ★★★★

  • Mr. Queen

    ★★★★

  • True Beauty

    ★★★

  • Awaken

    ★★★½

  • The Uncanny Counter

    ★★★★

  • It's a Summer Film!

    ★★★½

  • Delayed Justice

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Samjin Company English Class

    ★★★

  • Search

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Tale of the Nine Tailed

    ★★★

  • Do Do Sol Sol La La Sol

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Pawn

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Swordsman

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • 18 Again

    ★★★★

  • True Mothers

    ★★★½

  • My Donkey, My Lover & I

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • After Love

    ★★★★

  • Red Soil

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Sabar Ini Ujian

    ★★★½

  • Oh! My Gran

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Crazy Awesome Teachers

    ★★★