Sort by
  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • True Story

    ★★★★

  • Queen of the Trap House

    ½

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★½

  • Love Hard

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • False Positive

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

    ★★★★★

  • Borat’s American Lockdown & Debunking Borat

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★½

  • We Broke Up

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • The Parish

    ★★½

  • Yes Day

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Locked Down

    ★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★½

  • DDP: Relentless

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Chick Fight

    ★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Yusuf Hawkins: Storm Over Brooklyn

    ★★

  • I Used to Go Here

    ★★

  • Host

    ½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Money Plane

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Capone

    ★★

  • Murder to Mercy - The Cyntoia Brown Story

    ★★★½

  • Skinned

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★★

  • 1, 2, 3, All Eyes On Me

    ★★★½

  • The Hunt

    ★½

  • Naughty Books

    ★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★½

  • The Photograph

    ★★

  • Palm Springs

    ½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • Spree

    ½

  • Like a Boss

    ★★½

  • Sex, Explained

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • Trick

    ½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Howling Village

    ★★★★★