• Train Again

    ★★★★★

  • Who's Afraid of the Bogeyman

    ★★½

  • Herzsprung

    ★★★★★

  • Sperrmüll

    ★★★★★

  • Love Under the Crucifix

    ★★★★★

  • Workers for the Good Lord

    ★★★★★

  • A Child in the Crowd

    ★★★★★

  • My Mother's Smile

    ★★★★★

  • Travolta and Me

    ★★★★★

  • Run, Man, Run

    ★★★★★

  • Trous de mémoire

    ★★★★★