jason has logged 10 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Fatal Frame

Fatal Frame

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Midnight Sun

Midnight Sun

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Goya in Bordeaux

Goya in Bordeaux

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Good Bye Lenin!

Good Bye Lenin!

2003
×
★★★★
Edit this entry  
03
Why Don't You Play in Hell?

Why Don't You Play in Hell?

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry