Sort by
  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mother of Son of Kong

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Air

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Speeding Slowly

  • Talk to Me

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Smile

  • Wendell & Wild

    ★★

  • Ticket to Paradise

  • TÁR

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Moonage Daydream

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

  • Morbius

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Diary of a Wimpy Kid

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Mad God

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

  • Vortex

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Luca

  • The Deer King

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

  • Bad Trip

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Tulip

  • Willy's Wonderland

  • Framing Britney Spears

  • Bobo the Monkey

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always