Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Christmas Class Reunion

  • The Gift of Peace

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Undercover Holiday

  • The Holiday Stocking

  • A Fabled Holiday

  • A Big Fat Family Christmas

  • A Holiday Spectacular

  • A Christmas Cookie Catastrophe

  • Time for Him to Come Home for Christmas

  • Haul Out the Holly

  • A Tale of Two Christmases

  • A Royal Corgi Christmas

  • #Xmas

  • My Southern Family Christmas

  • Long Lost Christmas

  • When I Think of Christmas

  • Three Wise Men and a Baby

  • Christmas Bedtime Stories

  • Inventing the Christmas Prince

  • Christmas at the Golden Dragon

  • A Magical Christmas Village

  • Our Italian Christmas Memories

  • In Merry Measure

  • The Royal Nanny

  • Spirited

    ★★★

  • All Saints Christmas

  • A Maple Valley Christmas

  • Lights, Camera, Christmas!

  • Ghosts of Christmas Always

  • Jolly Good Christmas

  • A Cozy Christmas Inn

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • A Kismet Christmas

  • We Need a Little Christmas

  • We Wish You a Married Christmas

  • Noel Next Door

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Till

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½