Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Crush

    ★★★

  • As We Hold Hands

    ★★★★

  • The Northman

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Fresh

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★

  • Robin Robin

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Lamb

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • F9

  • Cruella

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Holidate

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Ammonite

    ★★

  • The Devil All the Time

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Work It

    ★★

  • Summerland

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

  • We Bare Bears: The Movie

  • #Alive

    ★★★

  • Out

  • Mulan

  • The Invisible Man

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Minari

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★