Sort by

Zach has logged 69 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Crazy Nights

Crazy Nights

1978
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Shakma

Shakma

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hard Kill

Hard Kill

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Honest Thief

Honest Thief

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Magnificent Seven

The Magnificent Seven

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Hell Comes to Frogtown

Hell Comes to Frogtown

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Point Blank

Point Blank

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Walking Tall

Walking Tall

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Raid

The Raid

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Emanuelle in America

Emanuelle in America

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Monster Hunter

Monster Hunter

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Savage Dawn

Savage Dawn

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Female Bunch

The Female Bunch

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Justice League: The Flashpoint Paradox

Justice League: The Flashpoint Paradox

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Justice League: War

Justice League: War

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Gamera vs. Gyaos

Gamera vs. Gyaos

1967
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Gamera vs. Barugon

Gamera vs. Barugon

1966
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Naked Violence

Naked Violence

1969
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Kidnap Syndicate

Kidnap Syndicate

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Eaten Alive!

Eaten Alive!

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Batman Ninja

Batman Ninja

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
My Blind Brother

My Blind Brother

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Freaks of Nature

Freaks of Nature

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Torso

Torso

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore

Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Hockey Champ

The Hockey Champ

1939
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Art of Skiing

The Art of Skiing

1941
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Clovehitch Killer

The Clovehitch Killer

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Criminal

Criminal

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Stuber

Stuber

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Self/less

Self/less

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
10 Years

10 Years

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
V.I. Warshawski

V.I. Warshawski

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
DC Showcase: Jonah Hex

DC Showcase: Jonah Hex

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry