Sort by
  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★½

  • Offside: The Harold Ballard Story

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Spirited

    ★★½

  • FIFA Uncovered

    ★★★★

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Biography: Edge

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Pistol

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • The Pentaverate

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★