Sort by
  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Desperate Hour

    ★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★★½

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Titane

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Willy's Wonderland

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • GODSPEED

    ★★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★