nuria has logged 24 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Yes Man

Yes Man

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Autopsy of Jane Doe

The Autopsy of Jane Doe

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Adrift

Adrift

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Santa Clause

The Santa Clause

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tangled

Tangled

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Meg

The Meg

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Boy Next Door

The Boy Next Door

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ted 2

Ted 2

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Pixel Perfect

Pixel Perfect

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Back-Up Plan

The Back-Up Plan

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
White Chicks

White Chicks

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Buffy the Vampire Slayer

Buffy the Vampire Slayer

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Dreamgirls

Dreamgirls

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry