Sort by
  • Sherina's Adventure 2

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Andragogy

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • The Old Oak

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Breaking Ice

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Youth (Spring)

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • LES ILLUMINATIONS (Short Version)

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★½

  • Afire

    ★★★★½

  • In Water

    ★★★★½

  • Innocent Vengeance

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Dear David

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Hidden Blade

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • I Am What I Am

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Big 4

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★

  • Glorious Ashes

    ★★★★

  • Sacred 2

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Qodrat

    ★★★★

  • Walk Up

    ★★★★½

  • The Red Point of Marriage

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Charcoal

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★★

  • Trenque Lauquen

    ★★★★★

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Love Life

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Autobiography

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Mumun

    ★★★★

  • New Religion

    ★★★½

  • Shark Side of the Moon

    ★★★½

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • One Piece Film Red

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★