Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Encanto

  • Luca

  • Soul

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • The Courier

  • Spree

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Us

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

  • The Grinch

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Black Panther

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

  • Paddington 2

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • It

  • Lady Bird

  • The Shape of Water

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Sherlock: The Final Problem

  • Sherlock: The Lying Detective

  • Sherlock: The Six Thatchers

  • Passengers

    ★★★½

  • Doctor Strange