• Catherine Called Birdy

    Catherine Called Birdy

    ★★★★

    bella ramsey i love you

  • Bright Young Things

    Bright Young Things

    ★★★½

    tyger you better watch your ballsack bc im COMING FOR THAT SHIT. miles maitland solos everyone else in this film hands down that’s just my silly little bf 💁🏻‍♀️

  • Us

    Us

    ★★★★

    my ass was clenched the entire first act of this film

  • Nope

    Nope

    ★★★★

    OUT YONDER BABYYYYYY

  • Fight Club

    Fight Club

    ★★★★½

    alexa play where is my mind

  • Shrek the Third

    Shrek the Third

    ★★★★

    we’re here for the mascot competition🧍‍♂️

  • Shrek 2

    Shrek 2

    ★★★★★

    im…. im uh…wearing ladies underwear?
    ….😕

  • Robots

    Robots

    ★★★½

    the scene where rodney first meets aunt fanny deserves its own academy award, idr the last time i laughed that hard at multiple butt jokes in a row

  • The Bad Guys

    The Bad Guys

    ★★★★★

    i’m not a furry… but…. hear me out….

  • Puss in Boots

    Puss in Boots

    ★★★★½

    someone needs to pay the writers and animators of this film an incredible amount of money. this movie ate served and left not a single crumb. humpty dumpty deserved death i was praying on it the ENTIRE FILM pleased to say i was cheering by the end. puss in boots the dilf that u are💁🏻‍♀️

  • I Lost My Body

    I Lost My Body

    ★★★★★

    stumbled upon this movie again and just…. my god….

  • Get Out

    Get Out

    ★★★★

    THAT SHIT WAS CRAZY