Sort by

lauren has logged 27 entries for films during November 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Children Act

The Children Act

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Cat Returns

The Cat Returns

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Open House

The Open House

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mute

Mute

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Wizard of Oz

The Wizard of Oz

1939
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Imitation Girl

Imitation Girl

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Gemini

Gemini

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Damsel

Damsel

2018
×
Read the review Edit this entry  
18
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Gotti

Gotti

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Widows

Widows

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Ideal Home

Ideal Home

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Beast

Beast

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Final Year

The Final Year

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Tully

Tully

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Old Man & the Gun

The Old Man & the Gun

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry