Sort by
  • M3GAN

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Not Okay

    ★★½

  • They/Them

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • Eternals

    ★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Cinderella

    ½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★½

  • Why Did You Kill Me?

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★½