naz. has logged 20 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
★½
Edit this entry  
24
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
24
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Climax

Climax

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★½
Edit this entry  
19
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★½
Edit this entry  
17
Burning

Burning

2018
×
Read the review Edit this entry  
17
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★½
Edit this entry  
17
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Edit this entry  
16
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
Chungking Express

Chungking Express

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★
Edit this entry  
09
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Other Guys

The Other Guys

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Rear Window

Rear Window

1954
×
★★★★
Edit this entry  
01
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★
Edit this entry