• Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Annabelle: Creation

    ★★★

  • Annabelle

    ★★½

  • Contact

    ★★★½

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★½

  • Dolittle

    ★★½

  • Figurant

    ★★★

  • Ultimatum

    ★★

  • Escape Room

    ★★½

  • Countdown

    ★★

  • Waffle

    ★★★

  • Stucco

    ★★

  • Regret

    ★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★

  • The Maze Runner

    ★★★

  • Obvious Child

    ★★★

  • The Fountain

    ★★★

  • The Walk

    ★★★½