• Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • A Simple Favor

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Justice League

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • Darkest Hour

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Split

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Creed

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★½

  • John Wick

    ★★★★½

  • Fury

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • American Hustle

    ★★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★

  • The Wolverine

    ★★★½

  • The World's End

    ★★★½

  • World War Z

    ★★★

  • Man of Steel

    ★★★½

  • Star Trek Into Darkness