Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • JUNG_E

  • You People

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Till

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Sick

  • Wendell & Wild

    ★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Aisha

    ★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Broker

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★